Newsy

Kupuj wyłącznie parasole ogrodowe wyprodukowane w 100% w Europie

> Dlaczego unikać parasoli ogrodowych kupowanych w centrach handlowych (100% made in China) i parasoli składanych w Polsce z części made in China?
Parasole ogrodowe kupowane w centrach handlowych (często w szokująco niskich cenach) SĄ BEZ WYJĄTKÓW WYPRODUKOWANE W 100% W CHINACH i jako takie nie mogą zapewnić pełnego bezpieczeństwa i długiej żywotności.

Parasole ogrodowe są narażone na ciągły wpływ czynników atmosferyczny takich jak: wiatr, silne słońce, promieniowanie UV i częste zmiany pogody!
W związku z tym na każdym etapie produkcji produkcji parasole ogrodowe muszą przejść dokładne badania (np TUV), dotyczy to zarówno podzespołów jak i wyrobu końcowego.

Proszę pamiętać, że parasol ogrodowy (szczególnie z boczną podstawą, na wysięgniku) nawet przy konstrukcji aluminiowej posiada znaczącą wagę (ok 40-60 kg + wymagane obciążenie ok 100-200 kg) i jako taki stanowi duże niebezpieczeństwo w razie zniszczenia (upadku)!!!

Zniszczony parasol ogrodowy made in China nadaje się tylko do wyrzucenia (brak części zamiennych i możliwości ich naprawy) co zmusza klientów do ciągłych wymian parasoli na nowe, dodatkowo zanieczyszczając środowisko!
Tkaniny używane do parasoli ogrodowych made in China są bardzo niskiej jakości, a często podawana przez azjatyckich producentów ich nieprzepuszczalność promieni UV i odporność na opady jest zwyczajna fikcją.
Poza tym nie przeprowadza się żadnych badań ich toksyczności oraz szkodliwego wpływu na środowisko.

Nie wiem skąd bierze się zaufanie m.in. do firmy meblowej (!) ……. produkującej tandetne i niebezpieczne w użyciu meble, która kusi szokująco niską ceną zwyczajnie “wpuszczając klientów w maliny”, kierując się zasadą “dużo sprzedać nie licząc się z konsekwencjami”…
Parasole “udające” w 100 % polskie mogą być jedynie składane z części importowanych z Chin (cena!) i podawanie informacji – “to jest polski parasol” jest zwyczajnym oszustwem!

KUPUJ WYŁĄCZNIE PARASOLE OGRODOWE 100 % MADE IN UE – zapłacisz więcej , ale masz pełną gwarancję bezpieczeństwa i wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania.
Dodatkowo w razie uszkodzenia mechanicznego lub zużycia parasola ogrodowego, europejscy producenci przez wiele lat gwarantują dostarczenie nowych części zamiennych!